BARVY ŽIVOTA V ROVNOVÁZE

Každou akci, kterou zde najdete, připravuji tak, aby přítomným přinesla co největší užitek. Jsou ušity na míru a aktualizovány přímo na místě, s fokusem na hlavní záměr semináře plus dílčí nastavení jednotlivých účastníků.

Oč jde?
Jsou to pravidelná setkání lidí, kteří:
*potřebují v životě něco důležitého změnit,
*přejí si svoje témata sdílet,
*líbí se jim, že mohou přicházet na to, jaké důležité oblasti žijí, jak si mohou život zpříjemńovat a naplńovat a celkově ho hlouběji poznávat, a to v interakci s ostatními lidmi, kteří se časem stávají lidmi blízkými.

Jak na to?
Proběhne několik počátečních setkání, kam může přijít kdokoli ze zájemců. Zcela přirozeně zůstanou ti, kdo si přejí pokračovat dál už v uzavřené skupině.
Tam pak logicky panuje svoboda, autenticita a důvěra. Je to bezpečný prostor. (Teď mluvím ze zkušenosti, podle toho, jak vím, že fungují už existující skupiny.)

Co mám pro vás připraveno?
Program večerů vytvářím zúčastněným na míru.
Každý člověk přinese do skupiny svoje aktuální téma, to, na co se potřebuje ten večer zaměřit. Znamená to, že můžete chtít řešit emočně zátěžové věci (to, co vám vadí, čeho se bojíte, co vás rozčiluje nebo z čeho jste
v životě smutní) anebo přijdete s otázkou, jak si reálně posílit životní harmonii, lásku nebo radost.
Někdy se mohou věci ve skupině sejít úplně jinak; skupina přijde s tím, že:
dneska máme všeho d o s t – a chceme se jenom radovat! Pak upravím program podle vašeho zadání, tak, abyste mohli – v úvozovkách jenom – b ý t – anebo se prostě r a d o v a t ze života.
Budeme zažívat volný tanec, bubny, body terapii, práci meditační, imaginační, s hudbou, ale i konstelační a cokoli dalšího, co přinese okamžik.

Co vám semináře dají?
Postupně začnete poznávat, doslova objevovat, co to znamená mít život v rovnováze. Seznámíte se s tím, jak vypadají jednotlivé oblasti vašeho života,co a jak vám funguje a odhalíte, jaké místo a význam tyto oblasti mají.
Naprosto přirozeně si začnete uvědomovat svoje silné stránky. To, oč se můžete opřít a odkud můžete svůj život dál smyslupně rozvíjet.

BARVY ŽIVOTA V ROVNOVÁZE si můžete v případě zájmu na jeden večer vyzkoušet – můžete se stát hostem v už fungující skupině. Pokud máte takové přání, určitě se mi ozvěte,
Zároveň nabízím možnost vytvořit novou skupinu barev. A pokud chcete, dejte mi vědět.

Video pozvánka na Barvy života v rovnováze – zážitkový seminář přehraj 

 

Termín nejbližšího semináře:     25. září 2018

Čas:     18:00 – 20:30 hod.

Praha 7, Ortenovo náměstí 19

Cena: 400 Kč