Blog

EMOČNÍ BODY TERAPIE

CO TO JE?

Tato metoda využíváúčinky tachyonové energie. Ačkoli její existence je stará jako vesmír sám, vědecky byla objevena až v minulém století. Velkou měrou se na tom podíleli dva revoluční vynálezci, Nikola Tesla a Thomas Henry Moray.
Od roku 2008 studuji na Univerzitě integrovaných věd doktora Davida Wagnera. Absolvovala jsem výcvik v emočních terapiích za použití krystalů TLC Bars a cestu osobního růstu Vortex pendant I.–III.

JAK TO FUNGUJE?

V emočních terapiích používám fyzikálně upravené, tachyonizované krystaly. Jsou účinným nástrojem, který asistuje při hluboké vnitřní práci s klientovými emocemi. Tachyonová energie působí na tzv. SOEP (subtilní organizující energetická pole buněk), která zahrnují naše mentální a emocionální těla. Pokud je plníme negativními myšlenkami a emocemi, narušujeme je do té míry, že se projeví hmatatelné problémy na fyzické úrovni.Metoda harmonizuje postižené místo v nehmotném těle. To spouští samoléčebný proces, který postupně přechází do těla hmotného a pracuje směrem k jeho zdraví. Vše probíhá bez vedlejších účinků.

*/ ?>